| Customization: | Available |
|---|---|
| Operation Mode: | Touch Screen |
| Capacity: | 3.8L |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name :Multifunctional Touch Screen Display Portable Air Fryer Electric Oil Free Fryer | |
| Model No :AF-8698 | |
| Destription of the goods : 1.Voltage: 220-240V 50-60Hz 2.Power: 1500W 3.capality:4L |
|
| Packing details | |
| Gift box size | 32.3*28.3*27cm |
| Carton size | 58.1*33.8*28.6cm |
| Packing type | 2pcs/ctn |
| N.W./G.W. | 8.2/9.6kg |
| Loading qty (20'/40'/40HQ) | 1030/1830/2400pcs |
| Loading Port : | Ningbo |
| Payment terms: | 30% deposit , the balance against the copy of BL or LC at sight |
| MOQ | 2000PCS |